Eugen Höglund skåp

Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp
Eugen Höglund skåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EUGEN HÖGLUND, skåp, 1900-talets mitt, Vetlanda, ek och ek fanér, med skuren dekor föreställandes djur och mytisk djur, med invändig hyllinredning samt graverad inskription "EUG. HÖDLUND BILDH-VERKST", höjd ca 129, 103x45 cm

Smärre slitage

607550

2019-01-22