Matsalsgrupp nyklassicistiskstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, (5 dlr) 1900-talets mitt, nyklassicistiskstil, ek med skuren, bladlik dekor, bestående av: 4 stolar med stoppad sits och ryggstöd, klädda med mönstrat, plysch tyg och ett bord, sitthöjd ca 45 cm, bordetshöjd ca 72, 152+50+50, 86 cm, 2 illagskivor medföljer

Bruksslitage, märken, repor, torrsprickor

607552

2019-01-30