Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MARIANNE RICHTER, och MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, "Majas sten", röllakanmatta, signerad MR samt. AB MMF, ca 179x124 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, fransarna något gulnade
607554
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här