Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
MARIANNE RICHTER, och MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, "Majas sten", röllakanmatta, signerad MR samt. AB MMF, ca 179x124 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage, fransarna något gulnade
607554
2019-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner