Carl Malmsten soffbord

Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, lackad furu, brännmärkt, höjd ca 60, 140x61 cm
PROVENIENS: Kåre Malmsten, Carl Malmstens barnbarn

Slitage, fuktfläckar

607558

2019-01-22