Speglar Louis XV-stil

Speglar Louis XV-stil
Speglar Louis XV-stil
Speglar Louis XV-stil
Speglar Louis XV-stil
Speglar Louis XV-stil
Speglar Louis XV-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, Louis XV-stil, förgyllda, genombruten dekor, höjd ca 101x52 cm

Skador, dekordelar saknas

607564

2019-01-22