Bord 1950-/60-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAT-/ARBETSBORD, bordsskiva belagd med laminat i blått och grönt stänkmönster, underrede i svärtat stålrör, 1950-/60-tal, höjd ca 76, 130 x 70 cm
Bruksslitage, skivan med smärre färgfläckar
607575
2019-01-22