Bord 1950-/60-tal

Bord 1950-/60-tal
Bord 1950-/60-tal
Bord 1950-/60-tal
Bord 1950-/60-tal
Bord 1950-/60-tal
Bord 1950-/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAT-/ARBETSBORD, bordsskiva belagd med laminat i blått och grönt stänkmönster, underrede i svärtat stålrör, 1950-/60-tal, höjd ca 76, 130 x 70 cm

Bruksslitage, skivan med smärre färgfläckar

607575

2019-01-22