Sven Palmqvist skål

Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN PALMQVIST, "Kantara", skål, Orrefors, oval med vågig mynning, underfång i rött, signerad Orrefors Kantara S. Palmqvist, höjd 8, längd 19 cm

Repor förekommer underrtill

607577

2019-01-23