Bord Hans Agne Jakobsson

Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bord, 1950-tal, Åhus, nr s-809, svartlackerade ben, list fanérad i mahogny, bordsskiva med dekor av fiskar, etikettmärkning, höjd ca 41, 36x30 cm

Ytskador

607586

2019-01-23