Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, bord, 1950-tal, Åhus, nr s-809, svartlackerade ben, list fanérad i mahogny, bordsskiva med dekor av fiskar, etikettmärkning, höjd ca 41, 36x30 cm
Ytskador
607586
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här