Staffan Halström
Vollendet
2019-01-22
607595
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), "Jägare i vass II", signerad Staffan Hallström, 43/60, färglitografi, bladstorlek 85x62 cm.
Proveniens: Gallerie Prisma, Stockholm,. Inköpt Maj -75.