Staffan Halström

Staffan Halström
Staffan Halström

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), "Jägare i vass II", signerad Staffan Hallström, 43/60, färglitografi, bladstorlek 85x62 cm.

Proveniens: Gallerie Prisma, Stockholm,. Inköpt Maj -75.

607595

2019-01-22