Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinna med häst och hundar, olja på duk, ca 51x61 cm

Uppfodrad duk, gulnad fernissa, hål, krackelyrer, slitage.

607596

2019-01-22