Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, massiv furu, kvadratisk skiva med rundade hörn, kiltappade ben, 1940-/50-tal, höjd 48, 77 xx 77 cm
Slitage, märken/fläckar/repor
607619
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här