Soffbord furu

Soffbord furu
Soffbord furu
Soffbord furu
Soffbord furu
Soffbord furu
Soffbord furu

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, massiv furu, kvadratisk skiva med rundade hörn, kiltappade ben, 1940-/50-tal, höjd 48, 77 xx 77 cm

Slitage, märken/fläckar/repor

607619

2019-01-23