Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
ARNE WAHL IVERSEN, soffa, 2-sits, stomme i massiv teak. lösa plymåer med klädsel i ulltextil, Komfort Möbler, Danmark, 1060-tal, etikettmärkt, längd 131, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage, hål i sittväven
607629
2019-01-23