Erik Buch stolar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK BUCH, (6) stolar med hög rygg, stomme i massiv teak, textilklädd sits och rygg, 1960-tal, OD Møbler, Danmark, någon stol etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, klädsel med kraftigt slitage, fläckar och skador
607631
2019-01-23