Erik Buch stolar

Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar
Erik Buch stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK BUCH, (6) stolar med hög rygg, stomme i massiv teak, textilklädd sits och rygg, 1960-tal, OD Møbler, Danmark, någon stol etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, klädsel med kraftigt slitage, fläckar och skador

607631

2019-01-23