Tillbaka till katalog

Bordslampa Randers

Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, ´´P98´´ modell, Randers Danmark, halvsfärisk skärm i vitmålad plåt, med klämma för skrivbord, etikettmärkt, höjd ca 42 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

607646

Datum:

2019-01-23