Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hyllor, 2 st, "String", 1950/60-tal, vitllackerade gavlar, 6 hyllplan i teakfanér, höjd ca 78, djup 20-30 cm
Bruksslitage, repor, fläckar
607648
2019-01-22