Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1950-/60-tal, stomme i ek, skiva fanerad i teak, 4 lådor med beslag i mässing, höjd ca 62 cm, skivans mått ca 63x34

Smärre bruksslitage

607662

2019-01-23