Vilfåtölj Eric Sigfrid Persson
2019-01-23
607664
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERIC SIGFRID PERSSON, vilfåtölj, klädsel i canvas, underrede i lättmetall med hjul i plast, Svenska Möbel AB, 1960-/70-tal, höjd ca 75, längd 140 cm
Bruksslitage, fläcker