Vilfåtölj Eric Sigfrid Persson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIC SIGFRID PERSSON, vilfåtölj, klädsel i canvas, underrede i lättmetall med hjul i plast, Svenska Möbel AB, 1960-/70-tal, höjd ca 75, längd 140 cm

Bruksslitage, fläcker

607664

2019-01-23