Berndt Friberg vas
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg 1967, glaserat stengods, turkos harpälsglasy, signerad Friberg samt. med Gustavsbergs studiohand, årsbokstav H, höjd 12 cm
Mindre fotringsnagg, sannolikt uppkommet i samband med produktion
607668
2019-01-24