Berndt Friberg vas

Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg 1967, glaserat stengods, turkos harpälsglasy, signerad Friberg samt. med Gustavsbergs studiohand, årsbokstav H, höjd 12 cm

Mindre fotringsnagg, sannolikt uppkommet i samband med produktion

607668

2019-01-24