Vilfåtölj Eric Sigfrid Persson
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIC SIGFRID PERSSON, vilfåtölj, klädsel i canvas, underrede i lättmetall med hjul i plast, Svenska Möbel AB, 1960-/70-tal, höjd ca 75, längd 140 cm
Bruksslitage, märken, repor, 1 mutter saknas
607671
2019-01-23