Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, fanerad med teak, 1950-tal, fyra lådor, mässingshandtag, ben lackerade i svart, höjd ca 85, längd ca 75, bredd ca 37 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage
607710
2019-01-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner