Byrå fanérad i med teak, 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, fanerad med teak, 1950-tal, fyra lådor, mässingshandtag, ben lackerade i svart, höjd ca 85, längd ca 75, bredd ca 37 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage

607710

2019-01-22