Omega Geneve armbandsur 18 k guld 1970-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, Geneve, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, datum, refnr. 136.070, verknr. 321 825 89, cal 613, armband 18 k guld ej original, diameter 35 mm, vikt 59,5 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Gott bruksskick

607729

2019-02-13