Klubbat för:
48 000 SEK
20 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Bidjar, Kurdistan, ca 568x362 cm
Slitage, något ojämn form, smärre färgskiftningar, smärre malskador
607730
2019-01-22