Ingeborg Westfelt-Eggertz

Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz
Ingeborg Westfelt-Eggertz

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

INGEBORG WESTFELT EGGERTZ (1855-1936): ´´Sous Les Mouroniers´´, monogramsignerad och daterad IWE -06, olja på pannå, ca14x22 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

607741

2019-03-10