Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL nyrokoko, 1800-talets slut, med förgylld pastellagedekor, höjd ca 85 cm, bredd ca 70 cm, etikettmärkt Joh. Gustafsson, Stockholm
607745
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här