Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

SPEGEL nyrokoko, 1800-talets slut, med förgylld pastellagedekor, höjd ca 85 cm, bredd ca 70 cm, etikettmärkt Joh. Gustafsson, Stockholm

607745

2019-02-02