Brosch silver över guld diamanter

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROSCH, silver över guld, rosenslipade diamanter, stämplad Bergamo, Italien 1900-tal, dekor av stiliserade blommor, längd ca 46,5 mm, vikt ca 13,5 g

607746

2019-01-27