Berlock samt kedja 18 k guld
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERLOCK samt KEDJA, 18 k guld, kedja, pansarlänk, stämplad ´´Balestra´´ med svensk importstämpel, berlock i form av en vitklöver, kedjanslängd ca 46 cm, totalvikt ca 4.4 g
Smärre slitage
607761
2019-01-24