Berlock samt kedja 18 k guld

Berlock samt kedja 18 k guld
Berlock samt kedja 18 k guld
Berlock samt kedja 18 k guld
Berlock samt kedja 18 k guld
Berlock samt kedja 18 k guld
Berlock samt kedja 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERLOCK samt KEDJA, 18 k guld, kedja, pansarlänk, stämplad ´´Balestra´´ med svensk importstämpel, berlock i form av en vitklöver, kedjanslängd ca 46 cm, totalvikt ca 4.4 g

Smärre slitage

607761

2019-01-24