Empireljusstakar i mässing

Empireljusstakar i mässing
Empireljusstakar i mässing
Empireljusstakar i mässing
Empireljusstakar i mässing
Empireljusstakar i mässing
Empireljusstakar i mässing

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

200 EUR

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, patinerad och förgylld mässing, 1800-talets början, rund fot, kannelerat skaft, urnformad ljuspipa, löstagbara manschetter, höjd 27,5 cm

Smärre åldersrelaterat slitage.

607776

2019-02-10