Henning Larsen stolar

Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar
Henning Larsen stolar

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENNING LARSEN, stolar, 4 st., modell 9230, silverlackerade stålrör, sitsar i laminerat trä (utan klädsel), Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft, höjd ca 66, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken, sitsarna saknar klädsel

607779

2019-01-23