Byrå rokoko stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med kalkstenskiva, rokoko stil, tidigt 1900-tal, tre lådor, bukig front inläggningar i form av romdekor, beslag i förgylld mässing med form av akantusslingor, höjd 82, 87x52 cm
Nyckel finns
607790
2019-01-23