Byrå rokoko stil

Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil
Byrå rokoko stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med kalkstenskiva, rokoko stil, tidigt 1900-tal, tre lådor, bukig front inläggningar i form av romdekor, beslag i förgylld mässing med form av akantusslingor, höjd 82, 87x52 cm

Nyckel finns

607790

2019-01-23