Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, tvåsitsmodell , s k Chesterfield, klädd med grönt läder, längd ca 185 cm, höjd ca 70 cm, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar

607792

2019-02-02