Anna Ehrner taklampa

Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ANNA ERHNER, "Power Pendulum", takarmatur, Kosta Boda, kupa i mörkblått glas med underfång i vitt, förkromat takfäste, signerad "Kosta Boda A. Ehrner 7090870", skärmens höjd ca 35 cm, diameter ca 26 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Detta föremål ingår i vårt samarbete med Orrefors Kosta Boda AB

Zustandsbeschreibung

Minimalt slitage, framstår som oanvänd

607804

2019-01-27