Anna Ehrner taklampa
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANNA ERHNER, "Power Pendulum", takarmatur, Kosta Boda, kupa i mörkblått glas med underfång i vitt, förkromat takfäste, signerad "Kosta Boda A. Ehrner 7090870", skärmens höjd ca 35 cm, diameter ca 26 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
Detta föremål ingår i vårt samarbete med Orrefors Kosta Boda AB
Zustandsbeschreibung
Minimalt slitage, framstår som oanvänd
607804
2019-01-27