Olja på duk av Jens Kongshammer

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JENS KONGSHAMMER (Danmark 1884-1954): Hamnmotiv, signerad Kongshammer, olja på duk, 138x97 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

607812

Päivämäärä:

2019-01-22