Olja på duk av Jens Kongshammer
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JENS KONGSHAMMER (Danmark 1884-1954): Hamnmotiv, signerad Kongshammer, olja på duk, 138x97 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
607812
Päivämäärä:
2019-01-22