Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): komposition, signerad och daterade Beck o Ljung 1974, numrerad 153 / 275, serigrafi, arkmått ca 62 x 45 cm

Mindre hanteringsmärken, oramad

607819

2019-01-25