Beck & Jung
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): komposition, signerad och daterade Beck o Ljung 1974, numrerad 153 / 275, serigrafi, arkmått ca 62 x 45 cm
Mindre hanteringsmärken, oramad
607819
2019-01-25