Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, daterad a tergo 1982, akvarell samt gouache, ca 58x76 cm
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund
607840
2019-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här