Ulf Trotzig blandteknik

Ulf Trotzig blandteknik
Ulf Trotzig blandteknik
Ulf Trotzig blandteknik
Ulf Trotzig blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, daterad a tergo 1982, akvarell samt gouache, ca 58x76 cm

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

607840

2019-01-28