Evert Lindfors skulptur

Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EVERT LINDFORS (1927-2016): Hundhuvud, skulptur, brons, monogramsignerad EL, höjd (inkl sockel) ca 17 cm

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

607841

2019-01-28