Ring 1700-tal guld

Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld
Ring 1700-tal guld

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RING, låghaltigt guld och paste i montage av silver, 1700-talets slut, baksida med lucka, silhuettklipp, ringstorlek ca 16 mm, total vikt ca 8,5 g

607843

2019-01-27