Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÜRGEN VON KONOW (1914-1959): "Montepertuso", signerad och daterad v Konow 1948, olja på pannå, ca 33x40 cm
607859
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här