Jürgen von Konow oljemålning

Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JÜRGEN VON KONOW (1914-1959): "Montepertuso", signerad och daterad v Konow 1948, olja på pannå, ca 33x40 cm

Kuntoraportti

607859

Päivämäärä:

2019-01-23