Jürgen von Konow oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JÜRGEN VON KONOW (1914-1959): "Montepertuso", signerad och daterad v Konow 1948, olja på pannå, ca 33x40 cm
Kuntoraportti
607859
Päivämäärä:
2019-01-23