Fåtöljer i grönt skinn Norell

Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell
Fåtöljer i grönt skinn Norell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Norell AB, 1900-talets andra hälft, klädda i mörkt grönt skinn, på bok ben, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, ställvis kraftig, repor, märken, hål i skinnet på grund av kattklor

607874

2019-01-26