Fåtöljer i grönt skinn Norell
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Norell AB, 1900-talets andra hälft, klädda i mörkt grönt skinn, på bok ben, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, ställvis kraftig, repor, märken, hål i skinnet på grund av kattklor
607874
2019-01-26