Taklampa Axel Anell

Taklampa Axel Anell
Taklampa Axel Anell
Taklampa Axel Anell
Taklampa Axel Anell
Taklampa Axel Anell
Taklampa Axel Anell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, Axel Annell, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt med underdel i glas och överdel i plast, höjd ca 32, diameter ca 59 cm

Smärre bruksslitage

607878

2019-01-24