Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PAUL WUNDERLICH (Tyskland, född 1927): "Frau mit Kopftuch im Profil", blandteknik (blyerts, akryl, tusch), signerad samt daterad 74, ca 81x65 cm, medföljer bok över verk
607907
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här