Karl Nordström, Brie Landskap

Karl Nordström, Brie Landskap
Karl Nordström, Brie Landskap
Karl Nordström, Brie Landskap
Karl Nordström, Brie Landskap
Karl Nordström, Brie Landskap
Karl Nordström, Brie Landskap

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Bergslandskap, monogramsignerad KN, olja på duk, ca 96x147 cm

607920

2019-01-26