Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad, daterad och numrerad Jockum 02, II 10/18, färglitografi, bildmått ca 41x53 cm

607926

2019-01-23